KURUMSAL

Hakkımızda

Caran Grubu bünyesindeki satış ve pazarlama şirketimiz Alkatsan Yapı San Tic.A.Ş. Suffix markası ile yapı kimyasallarında faaliyet göstermektedir.

Caran A.Ş. Kağıt Kimyasallarında yurtiçinde % 50 den fazla Pazar payı ve yurtdışında da Cargill dağıtıcılığı ve teknik servis ağı ile Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrikada sektöre yön veren firmalardan biridir. Caran Kimya 5 yıldır Yapı kimyasallarında da aynı titizlikle birçok firmaya poliüretan prepolimeri ve epoxi ürünü private label olarak üreterek ürünlerini pazara sunmaya devam etmektedir. Alkatsan olarak son 2 yıldır da kendi markası SUFFİX ile bayilik sistemi üzerinden faaliyet göstermektedir.

Vizyon:

Bayilik yapımızı güçlendirerek sektörel gelişme doğrultusunda devam eden gerek üniversiteler nezdinde gerekse de Tubitak gibi resmi kuruluşlarla yürütülen projelerimizle sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri üreterek müşterilerimizin en yakın çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Misyon:

Firmamızın amacı, Suffix markası ile zemin kaplamaları ve su yalıtım sektörünün talep ve ihtiyaçlarını her zaman kalite, inovasyon ve süreklilik disiplini ile  en verimli şekilde karşılamaktır. Argemizin yurtdışı ve yurtiçi bilgi kaynakları ve altyapılarını kullanarak ve katma değeri yüksek ürünlere ağırlık vererek ithal edilen ürünlere alternatif yerli üretim gücümüzün arttırılması hedeflenmektedir.